Türkçe / English
 
. Fiyat Listesi
. Sipariş Formu
. Hızlı Erişim
 
 


 
 
 
   
 


  Ürünlerimizin kalite, performans ve güvenirlik ile birlikte standartlara uygunluk sağlaması politikamızdır.

 Tüm ürünlerin kalitesinde ve satış miktarlarında lider olabilmek için maliyet ve piyasa koşullarına bağlı olarak müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılayacak kaliteyi sağlamak GÜZEL METAL SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ ‘nin temel düşüncesidir.

  Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en düşük maliyetle ve istenilen in teslimat süresi içerisinde karşılamak, kalite ve güvenirlik konusunda sürekliliği sağlamaktır.

  Bu amaca ulaşmak için tanınmış kalite hedefi mevcut olup,bu hedef tüm birimler tarafından bilinmekte ve gerekli çalışmalar yerine getirilmektedir.

  Sürekli amacımız, ürün ve hizmetlerimizde kalite seviyesini yüksek tutarak bunu pazarda bir rekabet aracı olarak kullanmaktır.

  Belirlemiş olduğumuz amaçlar doğrultusunda oluşturulan kalite güvence sistemi, kaliteyi oluşturacak şartları tesis etmeyi ve geliştirmeyi hedeflerken, çalışmaları sırasında çevreyi korumayı, içinde yaşadığı topluma karşı sorumluluğun bilinci içerisinde olup bunu saygının bir gereği saymaktadır.

  GÜZEL METAL tüm personeli ve beraber iş yaptığı kuruluşlar ile uyum içinde olmayı ilke edinmekte ve bu doğrultuda eğitim, iş birliği ve karşılıklı saygıyı her şeyden önde tutmaktadır.

  Her şirket çalışanı görevi zamanında, doğru ve sonradan düzeltme işlemine gerek duyulmayacak şekilde yapmaya çalışır.Kalite bu anlamda herkezin görevidir.

  Personelimizin eğitimlerine önem vererek gelişmelerine, katkıda bulunmaktayız.

  GÜZEL METAL SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ’nin üst yönetimi tüm amaçların gerçekleşmesi için gerekli bilgi, eğitim,maddi güce ve tecrübe birikimine sahiptir.

Copyright © 2007. Güzel Metal san.Tic.Ltd.Şti Tüm Hakları Saklıdır.
  • Ana Sayfa
  • Firmamız
  • Ürünlerimiz
  • Paketleme-Cetvel
  • Kalite-Çevre
  • İ.Kaynaklarıi
  • İletişim