Türkçe / English
 
. Fiyat Listesi
. Sipariş Formu
. Hızlı Erişim
 
 


 
 
 
   
 

1986 Yılında şahıs firması olarak sektördeki yerini alan GÜZEL METAL, 1999`da şirketleşerek mali yapısını güçlendirdi.Uzun yıllardır bakır ve bakır alaşımlarının ( Pirinç Çubuk, Pirinç Boru, Pirinç Şerit ) satışını ve pazarlamasını gerçekleştiren şirketimiz son yıllarda ürün yelpazesine içi boş profil ve çubuklarıyla birlikte, kollektör profil çeşitlerini de katarak sektörün genel malzeme ihtiyacını temel düzeyde karşılamaktadır.Her zaman daha ileriye gitmeyi, mükemmele ulaşabilmeyi amaç edinen firmamız, Türkiye ve dünyadaki teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmektedir.

Kuruluşumuzdan bu yana hedeflerimizden ve kalitemizden ödün vermeyerek; zengin, ölçülü ürün çeşitlerinin yanında isteğe göre standart dışı ölçülü malzeme teminini de gerçekleştirmeye çalışmaktayız. GÜZEL METAL için en önemli kriter; zengin stok, uygun fiyat politikası ile verilen hizmeti sürekli kılmaktır. Firmamız müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını hızlı ve zamanında karşılama ilkesinden de hiç vazgeçmeyerek, müşteri memnuniyetini birinci hedefi olarak belirledi.

Şirketimizin satışını yaptığı ürünler standart olarak Avrupa ve Amerikan normlarında olup müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, her türlü ölçüde pirinç; yuvarlak, kare, dikdörgen, altıgen, sekizgen v.b çubukların yanı sıra değişik ölçü ve şekiller, özel profiller, lamalar, pirinç levha, pirinç şerit, pirinç borular da stoklarımızda yer almaktadır.2005 yılında içi boş profil ve çubukların, 2006 yılı içerisinde de kollektör profillerinin satışına başlamış bulunmaktayız.Ayrıca külçe satışını da gerçekleştirmekteyiz.

Copyright © 2007. Güzel Metal san.Tic.Ltd.Şti Tüm Hakları Saklıdır.
  • Ana Sayfa
  • Firmamız
  • Ürünlerimiz
  • Paketleme-Cetvel
  • Kalite-Çevre
  • İ.Kaynaklarıi
  • İletişim